• Przystań
  • Autor
  • Inspiracje
  • Kontakt

Zróbmy coś dobrego.

Przekształćmy talent w dzieło.

Zróbmy coś dobrego.

Przekształćmy talent w dzieło.

by Szczepan Zmarzliński
Zrozumiałeś, w jakich wrodzonych predyspozycjach tkwi Twoja moc?
Czas na harmonijne połączenie sfery ducha ze sferą materii. Kształtuj swoje talenty, są to bowiem najlepsze produkty, jakie możesz zaoferować innym.

Stwórz najlepszą wersję samego siebie. Proces doskonalenia dzieli się na dwa, idące ze sobą w parze elementy, są to personal: coaching & branding.

Coaching

Wbrew przyjętym obyczajom to nie CV, czy biznes plan jest Ci potrzebny, aby się realizować w działaniu. Kluczem jest zrozumienie samego siebie i dotychczasowej historii. Twojego cyklu. Wyciągnij esencję ze swojej pasji, zainteresowań, pracy zawodowej, relacji. Nazwij to, co Cię najbardziej porusza, czym chcesz się dzielić z innymi, jakie przesłanie po sobie zostawić. Misja, wizja i wartości. Niech promieniują z Ciebie. Rozjaśnij drogę Twoim wrodzonym talentom. Zobacz więcej, podejmuj się właściwych dla siebie działań. Żyj w zgodzie ze swoją intuicją.

Branding

To co w Tobie, to i na zewnątrz Ciebie. Pielęgnuj swoje wrodzone predyspozycje i mocne strony, ale także ciało i przestrzeń wokół. Bądź produktywny, materializuj talenty. Nie owijaj w bawełnę. Daj się poznawać takim, jakim jesteś, wówczas Twój wizerunek będzie budował się spójnie, razem z Tobą. Z przyjemnością pomogę Ci dopracować produkt. Następnie w zależności od potrzeb zasugeruję nazwę, zrobię logo, wdrożę stronę www, formy przekazu. W procesie kształtowania marki wykorzystam profesjonalne narzędzia i wieloletnie doświadczenie.

Wyżej wymienione sposoby wyrazu mają za zadanie opakować Twój talent. Ukształtować najlepszą formę. Innymi słowy efektem mojej pracy ma być wykonana z najlepszych materiałów, indywidualnie pod Twój potencjał łódź. Pozwoli Ci ona płynąć do oceanu obfitości, w optymalny dla Ciebie sposób.

Przejdźmy do konkretów.
Zadzwoń: +48 577 566 907 lub napisz: kontakt@drogatalentu.pl.

Szczepan Zmarzliński

Top