• Wprowadzenie
  • Podróżujmy razem

"Dwa przełomowe w życiu wydarzenia to moment, w którym się urodziłeś,

oraz dzień, w którym odkryłeś po co."

"Dwa przełomowe w życiu wydarzenia to moment, w którym się urodziłeś,

oraz dzień, w którym odkryłeś po co."

by Szczepan Zmarzliński

Droga poznania

Wieloletnie doświadczenie w poszukiwaniach własnej ścieżki poprzez: mnóstwo podejmowanych przeze mnie inicjatyw, obserwacje, konsultacje, doradztwo, szkolenia, setki przeczytanych i obejrzanych materiałów z zakresu psychologii, biznesu, rozwoju osobistego, symboliki, numerologii i nie tylko doprowadziły do tego, że… znalazłem!
Jednym ze sposobów, jakim dzielę się swoim talentem jest to, że pomagam innym go odkryć u siebie i doradzić jak produktywnie spożytkować, przy wykorzystaniu dostępnych zasobów. Swojego przekazu nie opieram wyłącznie na pozyskanej z zewnątrz wiedzy, konwencjonalnych dyplomach i certyfikatach, opieram go na wewnętrznej mocy i pasji, która w ten sposób wypływa ze mnie. Poniżej przedstawiam propozycje spotkań i wyjazdów, które współorganizuję.

Indywidualne konsultacje

Proponuję osobistą rozmowę w cichym i spokojnym miejscu. Jej tematem będziesz Ty. Zrobię wszystko, co w mojej mocy, abyś dał/a się poznać… samemu sobie! Będę dążył do odkrycia Twojego wnętrza, wartości, wrodzonych zdolności. Między wierszami wykorzystam praktyczne narzędzia, które pomogą w dojściu do sedna sprawy. Wnioski, które wyciągnę z konsultacji przekażę Ci od razu bądź maksymalnie w ciągu 2-3 dni po spotkaniu. Będzie to taka, jakby rozmowa kwalifikacyjna. Będę pełnił rolę rekrutera, gdzie pracodawcą będzie Twoje powołanie. Powołaj się do spełnienia! Żyj w swoim własnym rytmie!

Wyprawy po talent

Szukasz talentu, który jest jak igła w stogu siana?
Zbierzmy się w grupę. Niech będzie nas 6, 8 osób. Spakujmy plecaki, zabierzmy prowiant, wykrywacz metalu i hamaki, wskoczmy w kajaki, płyńmy. Czujmy FLOW, wyjdźmy na brzeg, idźmy przez las, jedzmy jagody. Odkrywajmy na nowo naturę… Naturę samych siebie! Rozpalmy ognisko, rozmawiajmy, rozłóżmy hamaki, śpijmy w spokoju. Rankiem wyjdźmy na pole, spocznijmy przy kopie siana, wyciągnijmy prowiant, zjedzmy śniadanie, aaa… został jeszcze wykrywacz… Jest siano, jest wykrywacz, to i igła się znajdzie! Gotowy/a? Sprawdź dostępne terminy i programy wypraw po Twój talent.

Top