• Wprowadzenie
  • Podróżujmy razem

Dyspozytor lotniczy.

Dla Pilota, na długie dystanse.

Dyspozytor lotniczy.

Dla Pilota, na długie dystanse.

by Szczepan Zmarzliński

Czujesz, że Twoją misją i powołaniem jest działanie na szerszą skalę? Masz przesłanie, które pomaga zwiększać jakość życia setkom, tysiącom, milionom ludzi?

Przedstawiam swoje propozycje

Przekształcanie przedsiębiorstwa

Być może to, czego potrzebujesz leży w zmianie sposobu działania wewnątrz firmy. Zróbmy audyt, usprawnijmy system, aby lepiej oddawał Twoje przesłanie.

Dyspozytor marki

Zostań moim partnerem. Jako zewnętrzny podmiot zadbam o bieżącą koordynację lotu Twojej działalności. Leć wysoko, szybko, ale i stabilnie. Wysokich lotów!

Wspólny projekt

Moje kompetencje pozwolą aktualizować kurs. Jeśli będziemy potrafili się zrozumieć i uzupełniać to nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy połączyli swoje mocne strony.

Dlaczego ja?

Kilkadziesiąt „przerobionych” projektów, konsultacje i obserwacje, łatwość wchodzenia w nowe branże, umiejętność tworzenia i przenikania systemów, kręgosłup moralny, odpowiedzialność, prostota działania. To moje podstawowe argumenty do tego, abyś zaangażował mnie do swojego przedsięwzięcia.

Wąska specjalizacja

Mimo ciągłego otwarcia na nowe projekty i wyzwania dotarłem do tego, w jaki sposób zawęzić swoją specjalizację, po to by być m.in. produktywnym i wiarygodnym partnerem. Zgodnie z zasadą Pareto wnoszę jedynie swoje mocne strony.

Wartości

Uwaga. Nie wchodzę w każdą współpracę. Nie działam z każdym. Czasem jestem świadom, że nie jestem potrzebny (wystarczy krótka konsultacja) bądź propozycje współpracy nie są zgodne z moimi wartościami. Jeśli nie działam w zgodzie z sobą to zwyczajnie nie jestem produktywny w tym co robię.

Bez kompromisów

Dążenie do prawdy jest dla mnie najważniejsze. Bez kompromisów punktuję elementy, które mydlą oczy Tobie, Twoim Klientom, bądź Pracownikom. Jestem również gotowy na przyjęcie uwag, które mi samemu pozwalają czasem zrozumieć, że w jakiejś kwestii mijałem się z prawdą. Uważam, że czysty i etyczny biznes z przesłaniem to najlepsze co możemy zrobić razem.

Top