• Wprowadzenie
  • Podróżujmy razem

Odnajdź klucz do spełnienia.

Wyprawa do Raju, po Twój Talent!

Odnajdź klucz do spełnienia.

Wyprawa do Raju, po Twój Talent!

by Szczepan Zmarzliński

Poszukujesz drogi, która będzie w pełni odzwierciedlać Twoje wartości i powołanie? Chcesz wydobyć z siebie i nauczyć się wykorzystywać na co dzień swoje mocne strony i wrodzone predyspozycje?

Udaj się z nami w podróż do źródła Twojego talentu. Ruszamy w piątek 24 sierpnia! Zbiórka w Rajskim Raju (ranczo zlokalizowane w malowniczej wiosce Beskidu Niskiego, w Nowicy) !! Spędzimy tam razem dwa produktywne dni, które wprowadzą świeżość i polot do Twojego życia! Miej odwagę sięgnąć po swój talent!

Plan wydarzenia

Piątek, 24 sierpnia 2018

A. Zbiórka od 15.00 do 17.00 Miejsce: Ranczo Rajski Raj, Nowica 60, 38-315 Uście Gorlickie.
B. 18.00 Powitanie oraz przedstawienie siebie i tematyki warsztatów.
C. 19.00 Poczęstunek i luźne rozmowy plenerowe. Odpoczynek.

Sobota, 25 sierpnia 2018

A. 9.00 Śniadanie, które przygotuje Monika Zmarzlińska (w zależności od Twoich potrzeb dostęp do kuchni będzie przez cały czas trwania wydarzenia).
C. 10.00 – 14.00 Warsztat: Skuteczne metody na identyfikacje talentu i mocnych stron. Podróże w głąb siebie. Zajęcia poprowadzi Szczepan Zmarzliński (moja historia).
C. Indywidualne konsultacje ze Szczepanem, podczas których każdy z uczestników jeszcze lepiej pozna samego siebie. Użyjemy praktycznych metod do wyławiania wrodzonych predyspozycji. Pozostałe osoby mają czas na pracę ze wskazanymi narzędziami oraz na czerpanie z uroków wspólnego przebywania w Rajskim Raju i jego malowniczej okolicy. W tym czasie będziecie się mogli wymieniać wiedzą z Moniką. Monika to osoba, która zapewni Wam nie tylko zdrowe posiłki, ale i dostarczy sporo wartościowych informacji na temat pielęgnacji z gracją – swojego domu, ciała i ducha! Więcej o niej dowiecie się odwiedzając: www.pielegracja.pl »
D. Na dzisiaj koniec, a może początek? Hyde Park. Ognisko. Odpoczynek.

Niedziela, 26 sierpnia 2018

Śniadanie. Podsumowanie wydarzenia i rozjazd do domów. Po powrocie być może wrócisz i będziesz robił to co zawsze, ale już nie tak samo jak zawsze!

PS Brałeś/aś już udział w wielu warsztatach? Przespałeś w szkole i w salach szkoleniowych setki godzin? A może jesteś chodzącą biblioteką? Pamiętaj. Nie przyjeżdżasz po teorię. Damy Ci praktyczny sposób na odnalezienie klucza do esencji Twojego talentu. Różnica jest fundamentalna!

Podsumowując

1. Warsztat z identyfikacji talentu!

2. Indywidualne konsultacje!

3. Noclegi (dwie noce w Raju, Rajskim Raju!).

4. Kompletne Odżywienie!

5. Fantastyczna Przygoda!

6. Uwaga! Każdy z uczestników wydarzenia otrzyma od nas w prezencie dowolną książkę z wydawnictwa OSMPower*!!
*Nie dotyczy książki pt. „Sprzedawaj Więcej”.

Wszystko razem za jedyne 690 zł/os lub 550 zł (za osobę w przypadku par)!!

Ilość miejsc mocno ograniczona (zakładamy, że będzie nas od 6 do 10 osób). Wszelkie pytania prosimy kierować na adres mailowy: kontakt@drogatalentu.pl

Talent nie jest po to, aby siedział w szufladzie. Talent jest po to, by się nim dzielić! Zatem: do dzieła!

Dokonaj rezerwacji wypełniając poniższy formularz zgłoszeniowy:


W odpowiedzi na Twoją wiadomość poprosimy Cię o wpłatę zaliczki na wskazany przez nas rachunek bankowy, zapłata będzie potwierdzeniem rezerwacji.

Partnerzy

W odkrywaniu natury samych siebie pomaga nam naturalna żywność… Jest ona całkowicie zsynchronizowana z naszym organizmem.

Podczas warsztatu będziemy korzystać m.in. z dóbr natury prosto od BIO-Babalskich! Tymczasem już teraz odsyłamy na ich stronę:
www.biobabalscy.pl »

Swoją wiedzę czerpiemy z wielu źródeł. Jednym z nich jest przestrzeń, którą tworzą Marcin Osman, jego żona Kamila Kruk i ich zgrany zespół.

Każdy z uczestników otrzyma wskazaną przez siebie książkę z wydawnictwa OSMPower (nie dotyczy „Sprzedawaj więcej”, autorstwa Marcina i Kamili).
www.osmpower.pl »

Top