• Przystań
  • Autor
  • Inspiracje
  • Kontakt

Jak wystartować ze swoim dowolnym projektem w 77 dni

Od inspiracji do realizacji droga krótka

by Szczepan Zmarzliński

Jak wystartować ze swoim dowolnym projektem w 77 dni

Od inspiracji do realizacji droga krótka

by Szczepan Zmarzliński

by Szczepan Zmarzliński

Praktycznie każdą działalność, biznes w dowolnej, wolnorynkowej branży możesz rozpocząć od zera i wdrożyć go z powodzeniem w ciągu paru miesięcy. Wystarczy mieć odpowiednie zasoby. Są to przede wszystkim przekonanie, otwartość na sprzyjające sploty okoliczności i chęć idąca w parze z działaniem!

Takie przeświadczenie towarzyszyło mi, od kiedy pamiętam i w praktyce tak też się działo. Do tego stopnia upodobałem sobie proces aktywacji, że często, kiedy doprowadziłem dany projekt do pierwszych finalizacji, od razu zaczynałem robić coś nowego! Jest to taki wiodący element mojej osobowości.

Ktoś by powiedział: „rób jedno i na tym się skup” (…) Z czasem jednak zdałem sobie sprawę, że proces wdrożenia jest „tym czymś” jednym, na czym się skupiam.

Porażki? Odnosiłem je do czasu, aż zdałem sobie sprawę, że były to po prostu ćwiczenia, doskonalenie tego, co mnie najbardziej porusza:

AKTYWACJA i STRATEGIA !!

// Co ciekawe są one ściśle związane z talentami według Instytutu Gallupa, które znajdują się na samej górze moich wyników badania Strenghtsfinder: AKTYWATOR i STRATEG, a jakżeby inaczej. 🙂 //

Jak zrozumienie przekłada się na obecny stan rzeczy?

Otóż wychodzi mi, że najlepsze, co mogę zaoferować od siebie, jest coś, co odzwierciedli moje dominujące predyspozycje! Taki banał.

Jedną z esencji moich dotychczasowych działań jest niepozorne narzędzie, które aktywowałem przed tygodniem: KOMPAS OSOBISTY. Umożliwia on m.in. małymi, aczkolwiek regularnymi krokami wejść na ścieżkę swojego prosperity. Niezależnie czy nastawiasz się na wdrożenie nowego biznesu, czy może masz inne potrzeby, za które zabierasz się od lat, a nie byłeś w stanie do tej pory ich wdrożyć. Kompas wspiera zarówno w realizacji postanowień, jak i w tym, by ich określanie było zgodne z wiodącymi wartościami, uzdolnieniami i pasją ‚podróżnika’. Do tego pomaga wzmacniać się wewnętrznie, do życia podchodzi holistycznie. Odsyłam po więcej informacji tutaj: www.kompasosobisty.pl

Chcesz wydobyć z siebie swoje najmocniejsze strony i oprzeć na nich swoje działanie?

Odpowiedz sobie na pytania:
W czym tkwi siła Twojej konsekwencji? Co wychodzi Ci najlepiej? W jakim aspekcie czujesz, że tkwią najgłębsze zasoby Twojego potencjału? Następnie zwiększaj częstotliwość działania w tym zakresie.

W przypadku potrzeby zapraszam do kontaktu. Chętnie uzupełnię się z Tobą o moje wrodzone predyspozycje. 🙂
Wszystkiego dobrego dla Ciebie! 🙂

Szczepan Zmarzliński

Top