• Przystań
  • Autor
  • Inspiracje
  • Kontakt

Współpraca w żegludze.

Dla Kapitana, na długie dystanse.

Współpraca w żegludze.

Dla Kapitana, na długie dystanse.

by Szczepan Zmarzliński
Czujesz, że Twoją misją i powołaniem jest działanie na szerszą skalę? Masz przesłanie, które pomaga zwiększać jakość życia setkom, tysiącom, milionom ludzi? Wypłyń na głębokie wody!

Współpracuj z innymi. Zbuduj załogę, która uzupełni się z Tobą o komplementarne talenty. Zobacz, w jaki sposób moja osoba może Ci się przydać podczas odkrywania nowej przestrzeni potencjału.

Rozproszenie i niecierpliwość

… To jedne z moich podstawowych wad, które zamieniam w mocne strony… Dzięki rozproszeniu wychodzę poza utarte schematy, natomiast niecierpliwość pozwala mi nie stać w kolejkach. Idę tam, gdzie ich nie ma, lub pojawiam się we właściwym czasie.
W wyżej wymieniony sposób przejawiają się moja odkrywczość, która pozwala łączyć z pozoru nie związane ze sobą elementy oraz inicjatywa, która wprowadza w czyn nowe, często rewolucyjne rozwiązania. Strategia błękitnego oceanu jest mi bliska, naturalnie. Jestem osobą elastyczną, działam prosto i odpowiedzialnie.

Wykorzystaj moje kompetencje już na samym starcie współpracy. Chociażby poprzez przeprowadzenie na własnym przykładzie procesu zmiany swoich słabych stron w wyraźne, niepodważalne atuty.

Przekształcanie działalności

Zatrudnianie ludzi na etat nie jest jedyną formą rozwoju biznesu. Czasem warto zastanowić się nad outsourcingiem, przekształceniem firmy na turkusową organizację, holokrację. Nie koniecznie stawiaj na ilość, koniecznie postaw na jakość. Na każdej płaszczyźnie! Zadbajmy o równowagę.

Wspólny projekt

W zależności od naszego zrozumienia i wkładu możemy stworzyć wspólny, długofalowy projekt. Moje twarde kompetencje to przede wszystkim opracowanie strategii, branding, koordynowanie kursu, umiejętność wprowadzania do obiegu nowych rozwiązań, produktów, talentów.

Dlaczego ja?

Kilkadziesiąt „przerobionych” projektów, konsultacje i obserwacje, łatwość wchodzenia w nowe branże, umiejętność tworzenia i przenikania systemów, kręgosłup moralny, odpowiedzialność, prostota działania. To moje podstawowe argumenty do tego, abyś zaangażował mnie do swojego przedsięwzięcia.

Wąska specjalizacja

Mimo ciągłego otwarcia na nowe projekty i wyzwania dotarłem do tego, w jaki sposób zawęzić swoją specjalizację, po to by być m.in. produktywnym i wiarygodnym partnerem. Zgodnie z zasadą Pareto wnoszę jedynie swoje mocne strony.

Wartości

Uwaga. Nie wchodzę w każdą współpracę. Nie działam z każdym. Czasem jestem świadom, że nie jestem potrzebny (wystarczy krótka konsultacja) bądź propozycje współpracy nie są zgodne z moimi wartościami. Jeśli nie działam w zgodzie z sobą to zwyczajnie nie jestem produktywny w tym co robię.

Bez kompromisów

Dążenie do prawdy jest dla mnie najważniejsze. Bez kompromisów punktuję elementy, które mydlą oczy Tobie, Twoim Klientom, bądź Pracownikom. Jestem również gotowy na przyjęcie uwag, które mi samemu pozwalają czasem zrozumieć, że w jakiejś kwestii mijałem się z prawdą. Uważam, że czysty i etyczny biznes z przesłaniem to najlepsze co możemy zrobić razem.

Przejdźmy do konkretów.
Zadzwoń: +48 577 566 907 lub napisz: kontakt@drogatalentu.pl.

Szczepan Zmarzliński

Top